Weekzjoernaal
 

Wedstrijdprogramma





Zondag 21 januari 2018
't Overschotje 1 - Olympia '22 1 12:00
Rivalen 2 - Olympia '22 2 13:30

Zaterdag 27 januari 2018
Amicitia F1 - Olympia '22 F1 10:00
KVZ C5 - Olympia '22/'t Overschotje C2 11:05
SDO (W) D2 - Olympia '22 D1 12:40
Mélynas C1 - Olympia '22/'t Overschotje C1 15:00

Zondag 28 januari 2018
WIKO 1 - Olympia '22 1 16:30
WIKO 2 - Olympia '22 2 17:45

Zaterdag 3 februari 2018
Olympia '22 F2 - KVZ F2 10:00
Olympia '22 E1 - HKC (He) E2 11:00
Olympia '22 F1 - HKC (He) F1 11:00
Olympia '22 A1 - Regio '72 A2 12:05
Olympia '22 D1 - HKC (He) D2 13:15
Olympia '22/'t Overschotje C2 - WIKO/Aladna C1 14:15
Olympia '22 3 - Apeldoorn 7 15:15

Zondag 4 februari 2018
Olympia '22 2 - Wageningen 9 11:15
Olympia '22 1 - Mélynas 1 12:35

Zaterdag 10 februari 2018
Zwart Wit F1 - Olympia '22 F1 09:00
Blauw Zwart D2 - Olympia '22 D1 10:30
Apeldoorn F1 - Olympia '22 F2 10:30
Juventa E3 - Olympia '22 E1 12:00
Devinco C3 - Olympia '22/'t Overschotje C1 14:00
Rigtersbleek/Cottus C2 - Olympia '22/'t Overschotje C2 15:00
DOS-WK 7 - Olympia '22 3 19:40

Zondag 11 februari 2018
Olympia '22 2 - Apeldoorn 5 11:15
Olympia '22 1 - Diderna/Visser Sloopwerken 1 12:35

Dinsdag 13 februari 2018
Olympia '22 A1 - DLKV A1 19:30

Zaterdag 17 februari 2018
Olympia '22 F2 - Rheko F2 10:00
Olympia '22 F1 - EKC Nääs F1 11:00
Olympia '22 E1 - EKC Nääs E1 11:00
Olympia '22 A1 - Rheko A2 12:00
Olympia '22 D1 - NKC '51 D2 13:10
Olympia '22/'t Overschotje C2 - Zwaluwen C1 14:10
Olympia '22/'t Overschotje C1 - KVZ C4 15:10
Olympia '22 3 - SIOS '61 1 16:10

Zondag 18 februari 2018
HKC (He) 4 - Olympia '22 2 12:30
Phenix '72 1 - Olympia '22 1 15:00

Zaterdag 24 februari 2018
Zwart Wit E2 - Olympia '22 E1 09:00
Olympia '22 F2 - Devinco F1 10:00
Olympia '22 D1 - SDO (W) D2 11:00
Olympia '22/'t Overschotje C2 - Rivalen C1 12:00
Olympia '22/'t Overschotje C1 - Apeldoorn C2 13:00
Olympia '22 3 - Regio '72 5 14:00

Dinsdag 27 februari 2018
* Olympia '22 F2 - Apeldoorn F1 18:00

Zaterdag 3 maart 2018
WIKO/Aladna C1 - Olympia '22/'t Overschotje C2 09:30
HKC (He) D2 - Olympia '22 D1 13:00
SEV 3 - Olympia '22 3 18:20

Zaterdag 10 maart 2018
Apeldoorn F2 - Olympia '22 F2 09:30
AKC (Al) D1 - Olympia '22 D1 11:00
Regio '72 A2 - Olympia '22 A1 12:00
KVZ C4 - Olympia '22/'t Overschotje C1 12:00
Juventa F1 - Olympia '22 F1 12:00
HKC (He) E2 - Olympia '22 E1 13:00
KVZ 5 - Olympia '22 3 16:40

Zondag 11 maart 2018
Wageningen 9 - Olympia '22 2 13:00

Zaterdag 17 maart 2018
* Zwaluwen C1 - Olympia '22/'t Overschotje C2 09:00

* Onderstreepte wedstrijden hebben een gewijzigde datum en-/of tijd.



Agenda



Uitslagen

Klik hier voor alle uitslagen.
21 januari 2018
Rivalen 2 - Olympia '22 2:  - 
't Overschotje 1 - Olympia '22 1:  - 
20 januari 2018
Rheko C2 - Olympia '22/'t Overschotje C1:  - 
Regio '72 F1 - Olympia '22 F2:  - 
UNI E1 - Olympia '22 E1:  - 
DLKV A1 - Olympia '22 A1:  - 
Olympia '22/'t Overschotje C2 - Regio '72 C1:  - 
Ons Clubje F1 - Olympia '22 F1:  - 
Zwart Wit D2 - Olympia '22 D1:  - 
14 januari 2018
Olympia '22 1 - Vakgericht 1: 20-5



Wedstrijdprogramma

  • Bekijk wijzigingen.

    Gewijzigde wedstrijden
    Olympia '22 F2 - Apeldoorn F1
    Dinsdag 27 februari
    Tijd: 18:00

    Zwaluwen C1 - Olympia '22/'t Overschotje C2
    Zaterdag 17 maart
    Tijd: 09:00

Zondag 21 januari 2018
't Overschotje 1 - Olympia '22 1 12:00
Rivalen 2 - Olympia '22 2 13:30
Zaterdag 27 januari 2018
Amicitia F1 - Olympia '22 F1 10:00
KVZ C5 - Olympia '22/'t Overschotje C2 11:05
SDO (W) D2 - Olympia '22 D1 12:40
Mélynas C1 - Olympia '22/'t Overschotje C1 15:00
Zondag 28 januari 2018
WIKO 1 - Olympia '22 1 16:30
WIKO 2 - Olympia '22 2 17:45

* Onderstreepte wedstrijden hebben een gewijzigde datum en-/of tijd.


Geen verslagen gevonden of het verslag is niet openbaar.

Verslagen

Shop met je hart 234x60